Stopka redakcyjna

Odpowiedzialny za treść

Odpowiedzialnym za treści umieszczane na pmk-rottweil.duszpolonia.org (dalej „Serwis”) jest

Umieszczane treści są sprawdzane przed publikacją pod kątem naruszania prawa oraz praw autorskich, jeśli jednak jakieś treści naruszają obowiązujące prawo prosimy o niezwłoczny kontakt. W chwili otrzymania wiadomości o konkretnym naruszeniu prawa przez treści publikowane w tym Serwisie, zostaną one niezwłocznie usunięte.

Odpowiedzialność za linki

Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron osób trzecich, na których treści nie mamy żadnego wpływu. Dlatego za te obce treści również nie możemy ponosić odpowiedzialności. Za treści zawarte na linkowanych stronach zawsze odpowiada dany oferent stron. Strony te były w chwili linkowania sprawdzane pod kątem ewentualnej niezgodności z prawem. Przy tworzeniu linka nie były widoczne żadne treści niezgodne z prawem. Bez konkretnych wskazań o naruszeniu prawa ciągła kontrola treści na linkowanych stronach jest niemożliwa. Po stwierdzeniu naruszeń prawa niezwłocznie usuniemy takie linki.

Prawa autorskie

Treści i dzieła utworzone przez dostawców usług podlegają prawu autorskiemu. Powielanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie i wszelkie sposoby wykorzystywania poza granicami prawa autorskiego wymagają pisemnej zgody danego autora lub twórcy. W zakresie treści w tym Serwisie, które nie zostały utworzone przez oferenta, przestrzegane są prawa autorskie osób trzecich. Przede wszystkim treści osób trzecich są jako takie oznakowane.

Jeśli mimo to dostrzegą Państwo naruszenie prawa autorskiego, prosimy o odpowiednią wskazówkę. W przypadku ujawnienia naruszeń prawa tego rodzaju treści będziemy niezwłocznie usuwać.

Ochrona prywatności

Tutaj znajduje się nasza deklaracja ochrony danych: polityka prywatności

Techniczne utrzymywanie

Serwis jest utrzymywany technicznie przez firmę: Mirosław Dynia, IT Dienstleistungen, Sennemühlenweg 26, 33106 Paderborn, Niemcy. Kontakt mailowy: miroslaw.dynia@gmail.com (dalej "Administrator")

Administrator działa na zlecenie podmiotu odpowiedzialnego za treści opisanego powyżej i nie jest zobowiązany do nadzorowania i sprawdzania przekazywanych lub zapisanych informacji i treści.