Ogłoszenia parafialne

• 25 lipca I Kościelny Światowy Dzień modlitwy za dziadków i osoby starsze. Proponowana modlitwa ułożona przez papieża Benedykta XVI, tutaj jej tekst.

• Biuro parafialne czynne we wtorki od 9.00 - 12.00 i czwartki od 9.00 - 12.00; 16.00 - 18.00

• W Rottweil po niedzielnej Mszy świętej, przy wyjściu z kościoła można składać kartki z czytelnie wypisanymi prośbami, podziękowaniami. Będą one czytane w nowennie do MB Nieustającej Pomocy w środy o 18.30 w Rottweil.
Na czas wakacji szkolnych, w sierpniu aż do 12 września nie będzie w Rottweil tego nabożeństwa i mszy św. w środy.

• 25 lipca po każdej niedzielnej mszy św.  w parafii (Rottweil, Tuttlingen i Frommern) błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów w dniu św. Krzysztofa.

• I piątek miesiąca 6 sierpnia w Lauffen. Spowiedź, msza św. i nabożeństwo do Najświętszego  Serca Pana Jezusa wyjątkowo 17.00 - 18.00.

• APOSTOLAT PIELGRZYMUJĄCEJ MATKI TRZYKROĆ PRZEDZIWNEJ Z SZENSZTAT. Jest to inicjatywa duszpasterska Ruchu Szensztackiego. Ta forma nowej ewangelizacji, polega na pielgrzymowaniu Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej w małym, przenośnym obrazie. Ojciec Józef Kentenich, założyciel tego Ruchu, pragnął ożywić religijne życie parafii oraz rodzin. Obecność kapliczki w domu "zachęca do wspólnej modlitwy, wyciszenia sporów, waśni, nieporozumień, znalezienia czasu dla siebie, rodziny, znajomych, oraz naśladowania Jej postawy i odkrywania Boga w codziennym życiu. Apostolat znany jest na całym świecie, miliony rodzin przyjmują Maryję w swoich domach". Więcej informacji na stronie internetowej Ruchu.